Tuesday, May 17, 2016

Oldies But Goodies

For what ever reason recently a few of the movie channels have been playing a decent number of movie classics. I am not ashamed to say that I love old movies – they have such a lightless, style, and happy undertone to them that makes it so easy to get lost in a different era and escape in the movie for a little bit. The movies of today’s time have amazing special effects, but I am convinced that there will never be another like Audrey Hepburn or Grace Kelly. Below are my top three favorite classic movies that I highly recommend.

Breakfast At Tiffanys
How To Marry A MillionaireRear Window

3 comments:

  1. Maybe nowadays there are better special effects and image quality in movies. However, old movies are MUCH better in many ways.

    http://memoriesofthepacific.blogspot.com.es/

    ReplyDelete
  2. Ukrayna Üniversiteleri taban puanları olmadığı için kaydınızı hemen yapmanız mümkündür. Öğrenciler için uzun sürekli bir sınama gerektirmeden yerleşilecek bu üniversitelerde akademik ortam olarak da son teknik donanımsal birimlerle karşılaşabileceksiniz. Görsel materyaller, akademik personel, teknolojik akademik eğitim araçları ile bütünleştirilen eğitim programına dahil edilerek en iyilerle yarışacağınız bir lisans eğitimi Ukrayna’da sizleri bekliyor. Akademik hayat hayatınızın en önemli eğitim süreci olduğundan bunu Avrupa standartlarındaki eğitim kalitesinde alabilme fikrine karşı koymak istemeyeceksiniz. Yaşam kalitenizde fark katacak değişiklerle karşınıza çıkacak olan Ukrayna Üniversiteleri hak ettiğiniz noktaya gelecek eğiticiler ve uygulama imkanları ile baş başa kalabilmenize fırsat tanıyacaktır. Başarılı bireyler olarak mezun olabilme fikrine evet demeye hazır mısınız? Cevabınız neden olmasın ise Eurostar eğitim danışmanlığı birimlerinden kendinize bir danışman bulmak için acele edin.

    hukuk taban puanları devlet üniversiteleri

    ReplyDelete