Saturday, March 23, 2019

Happy Hour Time

Well…well…fancy meeting you here weekend, it is so nice to see you again! Where have you been all week! I hope everyone has had a wonderful and will have a chance to enjoy the beautiful spring weekend that is ahead of us. Here’s to spending time with friends and family and a chance to relax. Cheers!

“Anything’s possible if you’ve got enough nerve.”
~ J.K. Rowling
    
Drink Special! 
Schnorkel
2 ounces rum
½ounce pernod
1 ounce fresh lime juice
1 teaspoon sugar
Ice cubes
Shake with ice and strain into a highball glass

Around Town!
Nashville, TN: Blooms & Brunch at Cheekwood, Sunday, March 24, 11:00am
Lexington, KY: Bluegrass Bucket List at Lexington Visitors Center, Saturday, March 23 – Friday, March 29
New Orleans, LA: St. Patrick’s Day in New Orleans, Sunday, March 24
Savannah, GA: Flannery O’Connor Birthday Parade & Street Fair at Lafayette Square, Sunday, March 24
Little Rock, AR: DIY Artful Fun at Pinot’s Palette, Sunday, March 24, 3:00pm

3 comments:

 1. Yurtdışında okumayı tercih ettiyseniz kendiniz ve geleceğiniz için en doğru kararı verdiniz demektir. Günümüzün küreselleşen dünyasında kendinizi hiç durmadan yenilemek ve geliştirmek neredeyse zorunlu bir hale geldi. Eğer başarılı olmak istiyorsak bir adım sonrasını düşünerek yaşamalıyız. Bu yüzden de kendi sınırlarımızı aşmalıyız ve dışına çıkmalıyız. Yurtdışında eğitim alma kararı da tam olarak kendinizin sınırlarını aşmak için yapabileceğiniz en doğru şey olacaktır. Seçeceğiniz ülkenin sizin için avantajlı olması yegane amacınız olmalı. Odessa size birçok avantaj sağlayacak bir ülke.

  1 grivna kaç tl

  ReplyDelete
 2. Such a great post!
  xx- Nina

  http://www.stylingwithnina.com/2019/03/perfect-pink-duster.html

  ReplyDelete
 3. Son yıllarda Türkiye’den öğrencilerin en çok tercih ettikleri ülke Ukrayna’dır. Başkent Kiev’de birçok öğrenci eğitim almaktadır ve her yıl eğitim alanların sayısı katlanarak artmaktadır. Ukrayna tam bir üniversite cennetidir. Her şehrinde onlarca üniversite bulunmaktadır. Köklü geçmişe sahip olan bu akademik kurumlar öğrencileri en iyi şekilde hayata hazırlamaktadırlar. Kapsamlı müfredatları, yüzyılları aşan tecrübeleri ile eğitimde son derece ileri olan Ukrayna öğrencileri en iyi şekilde kariyer dünyasına hazırlamaktadır. Ukrayna ülkemize karşı daima dost bir tutum sergilemektedir.

  uzay roket mühendisliği taban puanları

  ReplyDelete